Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy MESTRA ®

MESTRA ® to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń dentystycznych i protetycznych. Dzięki długiej tradycji w branży dentystycznej, jej produkty stanowią wzorzec jakości i odporności  po latach doświadczeń udowodnionych przez profesjonalistów z całego świata . Firma została założona w 1947 roku i od tego czasu utrzymuje stałą linię rozwoju. Produkty cechuje wysoka jakość o której świadczy certyfikat ISO 9001: 2015 wydany przez TÜV Rheinland. Firma ta obecnie eksportuje swoje produkty do klientów w ponad 50 krajach na pięciu kontynentach, jej obszerny katalog zawiera ponad 1000 różnych produktów.

Produkty tej firmy prezentują się w większości hiszpańskich i międzynarodowych laboratoriach dentystycznych, od prostej szpatułki woskowej po najpotężniejsze piece ceramiczne lub sprężarki, a jej oferta obejmuje wszystkie potrzeby dentystów i techników dentystycznych do wyposażenia kliniki i laboratorium. Ma nie tylko tradycję, ale katalog, który spełnia wymagania współczesnej stomatologii dotyczące najnowocześniejszych zabiegów w klinice dentystycznej i maszyn dentystycznych do pracy z materiałami dentystycznymi najnowszej generacji .
Wśród szerokiej gamy produktów wyróżnia się linia ze stali nierdzewnej: ten baskijski producent może pochwalić się długą tradycją topienia i obróbki metali w baskijskim przemyśle, oferując maszyny o atrakcyjnym wyglądzie, doskonałym wykończeniu i gwarantowaną wytrzymałością.
Sprzęt do laboratorium dentystycznego spełnia najwyższe wymagania, takie jak garnki ciśnieniowedozowniki gipsu i wodyprasy protetyczne i piaskarki do najdelikatniejszych prac w polerowaniu i leczeniu pośrednim. To niektóre z rodzajów a lista produktów rośnie z roku na rok.

Jako oficjalny dystrybutor w Polsce możemy sprowadzić produkty na zamówienie. Zachęcamy do obejrzenia katalogu produktów oraz do kontaktu z nami.

Pełny katalog MESTRA dla laboratoriów:
katalog produktów protetycznych dla laboratorium na zamówienie MESTRA
Pełny katalog MESTRA dla klinik:
katalog produktów protetycznych dla kliniki na zamówienie MESTRA