Regulamin

§1 Warunki ogólne:
 1. Prosimy zapoznać się z regulaminem sklepu internetowego, który jest prowadzony przez firmę .img .img z siedzibą al. Grunwaldzka 192, 80-236 Gdańsk, NIP .img.
 2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 3. Ceny w sklepie nie są ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 4. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.
 5. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

§2 Czas realizacji i sposób dostawy

 1. Złożone zamówienia realizujemy w terminie maksymalnie 96 godzin (plus czas dostawy firmą kurierską – do 48 godzin) wyłączając soboty i niedziele.
 2. Do czasu oczekiwania na zamówienie trzeba doliczyć czas dostarczenia wysłanej paczki przez kuriera (do 48 godzin).
 3. Czas realizacji całego zamówienia zależy od dostępności towarów, jednak w większości realizacja jest natychmiastowa a jakiekolwiek braki produktów są niezwłocznie zgłaszane do klienta z prośbą o podjęcie decyzji i ewentualnym oczekiwaniu na te towary.
 4. Procedura realizacji zamówienia jest szczegółowo opisana i składa się z następujących punktów:
  – Oczekiwanie na realizację
  – Realizacja zamówienia
  – Oczekiwanie na płatność (tylko dla przedpłat przelew)
  – Wysyłka towaru
 5. W sytuacji kiedy produkt nie jest akurat dostępny skontaktujemy się z Państwem w celu zawiadomienia kiedy orientacyjnie będzie dostępny towar. Będą Państwo mieli możliwość podjęcia decyzji, czy chcą poczekać, czy anulować zamówienie.

§3 Koszt wysyłki

 1. Nasza firma realizuje wysyłki tylko i wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej. Koszty wysyłki widnieją podczas składania zamówienia.

– odbiór osobisty w siedzibie sklepu – 0 zł
– wysyłka na terenie EU poza Polską jest ustalana indywidualnie

 

§4 Sposoby płatności

 1. poprzez przelew
 2. zapłata za pobraniem
 3. przedpłata przelewem indywidualnie uzgadniana (telefoniczne) lub na własne życzenie.
 4. wystawiamy faktury VAT

§5 Reklamacje

 1. Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni roboczych od dnia zakupu, pod warunkiem, że produkt nie był używany oraz posiada oryginalne, kompletne i nienaruszone opakowanie.
 2. Zasadność zwrotu musi być wspólnie uzgodniona np. telefonicznie, mailowo, faxem.
 3. W ciągu 14 dni po wystawieniu, podpisaniu i odesłaniu przez klienta faktury korygującej następuje zwrot na konto klienta kwoty równej wartości zwróconego towaru, lub części zamówienia, która zostaje zwrócona, bez kosztów przesyłki.

Rejestrując się wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w tym ich zbieranie i wykorzystywanie w celach wysyłkowych przez sklep .img stosownie do postanowień Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.

Podstawy prawne przetwarzania danych osobowych:
.img przetwarza dane osobowe i wrażliwe w oparciu o przepisy prawa, m.in.

 1. Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926   – tekst jednolity)
 2. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. z dnia 1 maja 2004 r.)