Sklep dla protetyków oferujący zaopatrzenie dla techników dentystycznych i protetyków. Jako hurtownia protetyczna posiadamy w asortymencie materiały Qdent oraz sprzęt protetyczny przydatny w systemie Qdent.

Uwaga! Sklep protetyczny chwilowo nieczynny!

Sklep PRODENTO oferuje urządzenia i akcesoria do gabinetów protetycznych na terenie całego kraju. Stale poszerzamy nasz asortyment wzbogacając go o najnowsze rozwiązania z zakresu protetyki. Nasza hurtownia protetyczna zapewnia najwyższą jakość sprzedawanych produktów – zarówno tych jednorazowych jak i sprzętu protetycznego. Sklep online pomoże skompletować całe niezbędne wyposażenie laboratorium protetycznego. Jeśli mają Państwo jakikolwiek pytania odnośnie asortymentu protetycznego zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego – postaramy się przekazać wszelkie informacje o produktach oraz dobrać odpowiednie produkty, które spełnią Państwa oczekiwania.

Każdy gabinet czy laboratorium protetyczne powinno zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług dlatego ważne jest aby korzystać ze sprawdzonych materiałów i sprzętów, których jakość jest sprawdzona a marka renomowana. Prowadzony przez nas sklep powstał z myślą o sprowadzaniu do Polski najwyższych jakościowo produktów ze świata. Decydując się na współpracę z naszą hurtownią możecie Państwo liczyć na stałe zaopatrzenie gabinetu czy laboratorium. W naszym sklepie oprócz regularnych zakupów można dokonywać jednorazowych zamówień na przykład w celu wypróbowania nowinek technicznych.

Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny naszych produktów ale również liczne promocje. Prowadzimy regularne wyprzedaże na materiały i sprzęty protetyczne. To z pewnością jest ważne dla młodych protetyków, którzy dopiero kompletują swój gabinet. Zapewniamy również zniżki i promocje dla stałych klientów.

Wszystkie materiały protetyczne oraz produkty, narzędzia i sprzęty protetyczne takie jak pojemniki, dozowniki gipsu i wody, wytwornice pracy, dozomierze płynu i proszku, żelownice, puszki, polerki, paralelometry, sitki do wyparzania i czyszczenia zębów, polimeryzatory ciśnieniowe, miksery do alginatu znajdujące się w asortymencie naszego sklepu protetycznego są produktami najwyższej jakości i posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o ich zgodności z obowiązującymi standardami w Europie.

Szeroki asortyment naszego sklepu protetycznego sprawia, że możliwe jest skompletowanie całego spektrum materiałów jednorazowych jak i sprzętów. Dzięki sprzedaży online, nie muszą Państwo odwiedzać sklepu stacjonarnie. Wysyłamy zamówienia najszybciej jak to jest tylko możliwe w ramach dostępności magazynowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

W razie pytań o jakikolwiek produkt czy materiały protetyczne zachęcamy do kontaktu e-mail lub telefonicznie a postaramy się przekazać wszelkie niezbędne informacje.